Flash Results, Inc. - Contractor License         1/13/2018 - 8:38 PM
                 Carl Lewis High School Invitational                 
                 University of Houston  - 1/13/2018                  
                         Yeoman Field House                          
                        Last Completed Event                         
 
Event 9  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================     
 Section 1 in the Morning Session; Sections 2-5 in Evening Sess.     
 Relay cards must be submitted at check-in                           
        Meet: # 3:21.81  1/20/2007   Texas Heat                      
    School                                               Finals      
================================================================     
Section  1                                                           
  1 Flash  'A'                                          3:31.94      
     1) Francis Patterson SR            2) Ian Aguilar SR            
     3) KyShaun Bradford SR             4) Malik Price SR            
  2 South Texas Speed  'A'                              3:39.37      
     1) Isreal Vilarreal SR             2)                           
     3) Edgar Tijerina SR               4) Alex Rodriuez SR          
  3 Texas Greyhounds  'B'                               3:40.41      
     1)                                 2) Tyler Cook SR             
     3)                                 4) Dwight Roberts SR         
  4 After Burner Track Club  'A'                        3:47.09      
     1) Jaden Thompson SR               2) Zachary O'Connor SR       
     3) David Kasemervisz SR            4) Tyler Savage SR           
  5 Lockhart  'A'                                       3:49.56      
     1) Jared Galindo 10                2) Victor Yanez 12           
     3) Dylan Schuenemann 12            4) Isaiah Armstrong 11       
Section  2                                                           
  1 Eagles Elite  'A'                                   3:35.15      
     1) Ethan Phillips SR               2) Auhmad Robinson SR        
     3) Tri'Heem Neville SR             4) Colin Stewart SR          
  2 Corpus Christi Carroll  'A'                         3:39.60      
     1) Nathan Brown 11                 2) Devin Adame 12            
     3) Raykwon Blake 11                4) Ian Garcia 11             
  3 Needville  'A'                                      3:46.11      
     1) Mitchell Hackstedt 09           2) Lee Weathersby 12         
     3) Braxtin Pieper 10               4) Max Renteria 12           
  4 Galveston Ball  'A'                                 3:46.59      
     1) Miguel Pagan Estrda 12          2) Montravious Jackson 11    
     3) Angleus Miles 11                4) Chris Murray 10           
Section  3                                                           
  1 Dallas Mustang  'B'                                 3:33.05      
     1) Rodrick Hall SR                 2) Trevon Levingston SR      
     3) Erin Brown SR                   4) Camren Davis SR           
  2 Austin Sprint Club  'A'                             3:33.38      
     1) James Glomb SR                  2) Evan Rogers SR            
     3) Chris Vescovo JR                4) Ronnie Habbeshaw JR       
  3 Scotlandville  'B'                                  4:00.60      
     1) Christopher Daiger 10           2) Jacorey James 11          
     3) Donnell Matthews 09             4) Lafayette Collins 11      
Section  4                                                           
  1 Dallas Mustang  'A'                                 3:32.42      
     1) Taylor Sweeny SR                2) Nichael Whitehead SR      
     3) Dominic Shelmon SR              4) Davion Chisolm SR         
  2 Killeen Ellison  'A'                                3:34.72      
     1) Jaelon Lemon 12                 2) Malik Pratt 12            
     3) Michael Adams 11                4) Isayah Williams 12        
  3 Richmond Elite YTC  'A'                             3:38.20      
     1) Jonathan Williams JR            2) Roderick (RJ) Savage II FR
     3) Collin Williams JR              4) Samuel Duah Jr SR         
Section  5                                                           
  1 C.L. Athletic Stars  'A'                            3:30.03      
     1) Juston Thompson SR              2) Jordan Booker SR          
     3) Jaquez White SR                 4) Darius Broussard SR       
  2 Track San Antonio - Black  'A'                      3:31.17      
     1) Myles McCord SR                 2) Xavier Howard SR          
     3) Iman Matan SR                   4) Johnathon Lewis SR        
  3 Houston Heat Track Team  'A'                        3:33.60      
     1) Donald Watts SR                 2) Eric Pier SR              
     3) Rayvon Walls SR                 4) Alex Adeojo SR            
  4 Scotlandville  'A'                                  3:47.60      
     1) Bristen Tate 11                 2) Dorian Camel 12           
     3) Trimell Carey 11                4) Zyan Booker 11            
===================================================================  
 Section 1 in the Morning Session; Sections 2-5 in Evening Sess.     
 Relay cards must be submitted at check-in                           
        Meet: # 3:21.81  1/20/2007   Texas Heat                      
    School                                               Finals  H#  
===================================================================  
Finals                                                               
  1 C.L. Athletic Stars  'A'                            3:30.03   5  
     1) Juston Thompson SR              2) Jordan Booker SR          
     3) Jaquez White SR                 4) Darius Broussard SR       
  2 Track San Antonio - Black  'A'                      3:31.17   5  
     1) Myles McCord SR                 2) Xavier Howard SR          
     3) Iman Matan SR                   4) Johnathon Lewis SR        
  3 Flash  'A'                                          3:31.94   1  
     1) Francis Patterson SR            2) Ian Aguilar SR            
     3) KyShaun Bradford SR             4) Malik Price SR            
  4 Dallas Mustang  'A'                                 3:32.42   4  
     1) Taylor Sweeny SR                2) Nichael Whitehead SR      
     3) Dominic Shelmon SR              4) Davion Chisolm SR         
  5 Dallas Mustang  'B'                                 3:33.05   3  
     1) Rodrick Hall SR                 2) Trevon Levingston SR      
     3) Erin Brown SR                   4) Camren Davis SR           
  6 Austin Sprint Club  'A'                             3:33.38   3  
     1) James Glomb SR                  2) Evan Rogers SR            
     3) Chris Vescovo JR                4) Ronnie Habbeshaw JR       
  7 Houston Heat Track Team  'A'                        3:33.60   5  
     1) Donald Watts SR                 2) Eric Pier SR              
     3) Rayvon Walls SR                 4) Alex Adeojo SR            
  8 Killeen Ellison  'A'                                3:34.72   4  
     1) Jaelon Lemon 12                 2) Malik Pratt 12            
     3) Michael Adams 11                4) Isayah Williams 12        
  9 Eagles Elite  'A'                                   3:35.15   2  
     1) Ethan Phillips SR               2) Auhmad Robinson SR        
     3) Tri'Heem Neville SR             4) Colin Stewart SR          
 10 Richmond Elite YTC  'A'                             3:38.20   4  
     1) Jonathan Williams JR            2) Roderick (RJ) Savage II FR
     3) Collin Williams JR              4) Samuel Duah Jr SR         
 11 South Texas Speed  'A'                              3:39.37   1  
     1) Isreal Vilarreal SR             2)                           
     3) Edgar Tijerina SR               4) Alex Rodriuez SR          
 12 Corpus Christi Carroll  'A'                         3:39.60   2  
     1) Nathan Brown 11                 2) Devin Adame 12            
     3) Raykwon Blake 11                4) Ian Garcia 11             
 13 Texas Greyhounds  'B'                               3:40.41   1  
     1)                                 2) Tyler Cook SR             
     3)                                 4) Dwight Roberts SR         
 14 Needville  'A'                                      3:46.11   2  
     1) Mitchell Hackstedt 09           2) Lee Weathersby 12         
     3) Braxtin Pieper 10               4) Max Renteria 12           
 15 Galveston Ball  'A'                                 3:46.59   2  
     1) Miguel Pagan Estrda 12          2) Montravious Jackson 11    
     3) Angleus Miles 11                4) Chris Murray 10           
 16 After Burner Track Club  'A'                        3:47.09   1  
     1) Jaden Thompson SR               2) Zachary O'Connor SR       
     3) David Kasemervisz SR            4) Tyler Savage SR           
 17 Scotlandville  'A'                                  3:47.60   5  
     1) Bristen Tate 11                 2) Dorian Camel 12           
     3) Trimell Carey 11                4) Zyan Booker 11            
 18 Lockhart  'A'                                       3:49.56   1  
     1) Jared Galindo 10                2) Victor Yanez 12           
     3) Dylan Schuenemann 12            4) Isaiah Armstrong 11       
 19 Scotlandville  'B'                                  4:00.60   3  
     1) Christopher Daiger 10           2) Jacorey James 11          
     3) Donnell Matthews 09             4) Lafayette Collins 11