Flash Results, Inc. - Contractor License       6/16/2017 - 1:20 PM
  AAU Junior Olympics 2017 Gulf District - 6/15/2017 to 6/17/2017  
                      Klein Memorial Stadium                       
 
Event 48  Boys 400 Meter Dash 13 years old
================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Allen, Marquel            04 Northside St             57.81    
  2 Denric, Lee               04 Greater Hous             58.24    
  3 Mccount Iii, Eric         04 Track Housto           1:00.03    
  4 Henderson, Kameron        04 Atascocita T           1:02.38    
  5 Anthony, Caleb            04 Unattached             1:02.52    
  6 Lynton, Edwards           04 Greater Hous           1:02.80    
  7 Furr, Jopshua             04 Dragons Yout           1:06.17    
Section  2                                                         
  1 Antoine, Cameron          04 Pearland Tra             57.23    
  2 Richards, Huey            04 United Speed             59.82    
  3 Betts, Jalyune            04 Pearland Tra           1:00.92    
  4 Dennis, Arik              04 Sonics Youth           1:05.05    
  5 Ross, Joshua              04 Rising Stars           1:19.16    
Section  3                                                         
  1 Patterson, Kason          04 Pearland Tra             57.05    
  2 Pride, Recharde           04 The Wings Tr           1:00.17    
  3 Garner, Jaden             04 H-Town Track Club      1:01.11    
  4 Sidney, Mckinney          04 Greater Hous           1:01.90    
  5 Rollins, Joshua           04 Texas Cyclon           1:02.52    
  6 Denkins, Gregory          04 H-Town Track Club      1:05.03    
  7 Bruce, Zamari             04 Sonics Youth           1:05.79    
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Patterson, Kason          04 Pearland Tra             57.05   3
  2 Antoine, Cameron          04 Pearland Tra             57.23   2
  3 Allen, Marquel            04 Northside St             57.81   1
  4 Denric, Lee               04 Greater Hous             58.24   1
  5 Richards, Huey            04 United Speed             59.82   2
  6 Mccount Iii, Eric         04 Track Housto           1:00.03   1
  7 Pride, Recharde           04 The Wings Tr           1:00.17   3
  8 Betts, Jalyune            04 Pearland Tra           1:00.92   2
  9 Garner, Jaden             04 H-Town Track Club      1:01.11   3
 10 Sidney, Mckinney          04 Greater Hous           1:01.90   3
 11 Henderson, Kameron        04 Atascocita T           1:02.38   1
 12 Rollins, Joshua           04 Texas Cyclon           1:02.52   3
 13 Anthony, Caleb            04 Unattached             1:02.52   1
 14 Lynton, Edwards           04 Greater Hous           1:02.80   1
 15 Denkins, Gregory          04 H-Town Track Club      1:05.03   3
 16 Dennis, Arik              04 Sonics Youth           1:05.05   2
 17 Bruce, Zamari             04 Sonics Youth           1:05.79   3
 18 Furr, Jopshua             04 Dragons Yout           1:06.17   1
 19 Ross, Joshua              04 Rising Stars           1:19.16   2